Blog na glowna

Staramy się na bieżąco umieszczać na wityrnie baru prasowego wszystkie informacje ze strony. Stworzyliśmy tam również miejsce na życzenia dla władz. Zapraszamy na Marszałkowską 10/16, aby się dopisać.
Zapraszamy również na naszą fejsbukową stronę

Zamiast kolejnego banku czy salonu Armaniego mieszkańcy chcieliby sklep z ziemniakami i pietruszką. A to strasznie uwiera władze miasta - piszą czytelnicy Gazety Stołecznej. Wszystkie wypowiedzi w serwisie gazety oraz poniżej
 

 
Stawianie znaku równości między potrzebami mieszkańców i przaśnością, między drożyzną i nowoczesnością oraz zmuszanie mieszkańców do wyboru spośród tych dwóch opcji jest manipulacją i świadczy o braku szacunku dla mieszkańców Warszawy - odpowiedź na skandaliczną wypowiedź Wojciecha Bartelskiego, burmistrza dzielnicy Śródmieście.
 
 

W środę wieczorem (21.12.2011) przez kilka godzin dyskutowaliśmy na temat naszych przyszłych działań. Jesteśmy mile zaskoczeni ogromem pozytywnych reakcji i szerokim poparciem naszej akcji. Weszliśmy do baru aby zaprotestować przeciw polityce miasta, która nie liczy się z potrzebami jego mieszkańców. Chcemy to zmienić, dlatego postanowiliśmy kontynuować działania zmierzające do demokratyzacji przestrzeni publicznej.

Pages